Z PASJI DO ROŚLIN I ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU

Tworzymy biuro projektowe MULTIPLANTA.  Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem zieleni miejskiej oraz prywatnej. Projektujemy zielone ściany, aranżacje roślinne, balkony i tarasy.  Nasze biuro zapewnia kompleksową usługę wynajmowania kompozycji roślinnych na eventy prywatne i biznesowe. Kierujemy się mottem 'Nie ma rzeczy niemożliwych' i podejmujemy się każdego 'niewykonalnego' projektu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

POZNAJ NAS

Paulina Cegłowska

Dyrektor Kreatywny

projekty@multiplanta.pl

Poznajcie Paulinę - Dyrektora kreatywnego MULTIPLANTY!

Wulkan pozytywnej energii, estetka i perfekcjonistka. Z roślinami związana całe swoje życie. Miłośniczka architektury, designu i wegetariańskiej kuchni. W projektach kieruje się harmonią i minimalizmem. Inspiracje czerpie z natury, mody i sztuki.

Kasia Łazucka-Cegłowska

Dyrektor Wykonawczy

wykonawstwo@multiplanta.pl

Poznajcie Kasię – Dyrektora wykonawczego MULTIPLANTY! Autorytet polskiej branży ogrodniczej z 25 letnim doświadczeniem w projektowaniu i wykonawstwie zieleni miejskiej oraz prywatnej. Częsty gość programów telewizyjnych, autorka wielu publikacji prasowych oraz prelegentka konferencji i warsztatów ogrodniczych. Dusza towarzystwa, miłośniczka golfa i jazdy konnej.

Julia Wiśniewska

Architekt Krajobrazu

j.wisniewska@multiplanta.pl

Poznajcie Julę – naszego Architekta Krajobrazu do zadań specjalnych! Zdrowo zakręcona dusza towarzystwa. W projektowaniu zieleni odnalazła swoje powołanie. Kreatywność i szukanie ekologicznych rozwiązań to według niej najważniejsze cechy, które powinien posiadać architekt. Miłośniczka sztuki, ogrodów rustykalnych i jazdy konnej.